Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.
Foukání větru dovnitř helmy (ne průchuchy tomu určenými)
Absolutně netlumí hluk z venku
Při popojíždění ve měště a při stání na místě se okamžitě mlží plexy.
Zapínání se nedá rozepnout jednou rukou.
Průduchy se zdáli že jsou pouze imitace.
Velmi málo výplně kolem hlavy která přilně přímo na hlavu.
Tuto helmu absolutně NE! Stačil mi jeden kilometr abych si o ní myslel spousty negativních věcí a dalších devět, abych byl přesvědčený že ji jdu hned zítra vrátit. Když se rozjedete a slyšíte jen šum větru a jen tak v pozadí ten plně otevřený laďák tak je něco špatně ne? Kolem uší spousta místa což neznám z předchozí helmy a neskutečný rachot v helmě. Při zastavení na světlech bez otevření plexy to nejde jelikož se to okamžitě zamlží a není nic vidět. Průduchy na helmě jsou tak akorát na ukázku a navíc dva samostatné průduchy na horní části helmy jsou velmi nepraktické při jízdě. Držet pravou rukou plyn a levou otevřít levý průduch je OK, ale otevřít pravý je už docela o nervy. Tato helma je dobrá tak na pomalou a tichou motorku, ale špíše moped. Jediné co mohu vyzdvihnout je pěkný lak což, ale na praktičnosti nepřidá nic.