W-TEC NK-850

Homologácia
Ventilácia
Slnečná clona

• , zakúpené v inSPORTline.sk

s produktom som bola veľmi sokojná, len žiaľ, nesadla mi veľkosť, musela som vrátiť. V prípade že by mi bola prilba dobrá, určite by som si ju s radosťou nechala :)

• ok.

1600 g
Homologácia
Ventilácia
Slnečná clona

Moto prilba W-TEC NK-850 je bezpečná aerodynamická prilba, ktorá je určená k jazde na skútroch aj cestovných motocykloch. Hlavnými prednosťami tejto prilby je precízne spracovanie jednotlivých častí a vysoký bezpečnostný štandard, ktorý spĺňa európsku homologáciu ECE R-2205. Helma má veľké odklopné plexi zaručujúce prehľad o situácii na ceste. Plexi je opatrené praktickou úpravou proti poškriabaniu. Naviac je doplnené o samostatne výsuvnú slnečnú clonu, ktorá chráni proti ostrému slnečnému žiareniu počas jazdy. Pre maximálne pohodlie je prilba vybavená odnímateľným bradovým mostom a robustným, veľmi komfortným, prateľným polstrovaním. Č elné sania a zadný odvod vzduchu zaisťuje dobrú ventiláciu prilby. Vďaka priamočiaremu funkčnému designu, kvalitnému spracovaniu a vysokému bezpečnostnému štandardu je moto prilba W-TEC NK-850 vhodným motocyklovým príslušenstvom. Technický popis: homologácia ECE R-2205 (európska bezpečnostná norma) výsuvná slnečná clona aerodynamická termoplastická škrupina odnímateľný bradový most vyberateľné a umývateľné polstrovanie, s hygienickou úpravou tkaniny predné prívody vzduchu a zadné odsávanie rýchloupínacia pracka plexi s úpravou proti poškriabaniu hmotnosť: 1600? 50g

• ok.